Депутати британського парламенту переписали тест для шестикласників — і впоралися з ним гірше

Обов'язкові тести для шестикласників в Англії викликають суперечки, і кампанія закликає їх скасувати. Парламентарії тепер теж брали участь у завданнях – із приголомшливими результатами.

Депутати британського парламенту переписали обов'язковий тест для шестикласників в Англії — і в середньому впоралися з ним гірше, ніж десяти- та одинадцятирічні школярі, які влітку пройшли тестування. Про це повідомило британське видання Guardian.

Лише 44 відсотки депутатів, яких жартома називають Вестмінстерським класом 2022 року, досягли очікуваного рівня з математики; з орфографії, пунктуації та граматики — 50 відсотків.

Подпишитесь на email рассылку!

Подписаться

По всій країні 59 відсотків учнів віком 10 та 11 років досягли очікуваного рівня на тестах Key Stage 2 цього року порівняно з 65 відсотками у 2019 році до коронавірусу. Детальні дані, надані Міністерством освіти, опубліковані влітку, показали, що неблагополучна успішність дітей знизилася більше, ніж у їх більш забезпечених однолітків.

Тести в парламенті були організовані кампанією More Than A Score, яка виступає за відміну тестів, також відомих як SAT. Вони стверджують, що дітей зазнають непотрібного тиску, щоб вони виступали. У звіті йдеться, що More Than A Score сподівається, що політики самі зазнали тиску і усвідомлюють, що «іспити лише судять про школи, вони не допомагають навчанню дітей.