Українських учнів у 12 містах Польщі безкоштовно готуватимуть до ЗНО

Наразі курси анонсовано у 12 містах Польщі: Білосток, Бидгощ, Варшава, Вроцлав, Гданськ,  Жешув, Катовіце, Краків, Лодзь, Люблін, Познань, Щецин. Підготовчі заняття проходитимуть офлайн.  

Про це пише inРoland.net

Ініціатором підготовки для українських школярів виступила організація “Незламна Україна”. Підготуватися до ЗНО зможуть ті учні, які навчаються у польських школах, а також ті, які навчаються онлайн в українській системі освіти.

Ще у грудні розпочнеться підготовка для школярів з України у Варшаві, Кракові та Вроцлаві В інших містах учні  зможуть відвідувати заняття з січня наступного року. Важливо, що  записатися на підготовчі курси можуть студенти, які обрали для вступу не тільки українські, а і європейські ВНЗ. року.

Подпишитесь на email рассылку!

Подписаться

Майбутніх абітурієнтів готуватимуть до складання іспитів з наступних дисциплін: українська мова та література, історія України, математика, англійська мова.

Організатори забезпечать школярів навчальними посібниками безкоштовно. Учням не обов’язково відвідувати всі заняття, достатньо буде обрати дисципліни потрібні для вступу.