Учні та вчителі Української школи в Дубаї показали виставу про український літак «Мрія»

Учні та вчителі Української школи ОАЕ «Софія» разом із професійними артистами показали виставу «Мрія. Небесні авіалінії» – історію про український літак «Мрія» та його зустріч зі святим Миколаєм та ангелами в раю.

Як передає Укрінформ, про це повідомило видання «Емірати Сьогодні».

Виставу, яка відбулася у залі однієї з найбільших шкіл Дубаю Gems World Academy, створили на основі однойменної казки дитячої письменниці Зоряни Живки.

«Історія народилася тоді, коли російські загарбники знищили найбільший у світі український літак-красень «Мрія». Але вороги не знали, що «Мрія» має незнищенну душу. І коли її зустрів у раю ангел, то сказав: «Добрий літаче, ти вірно служив людям, тому проси, що забажаєш…», і «Мрія» побажала розвозити подаруночки до Дня святого Миколая дітям», – ідеться в матеріалі.

Подпишитесь на email рассылку!

Подписаться

Директорка школи «Софія» Наталія Сердюк розповіла, що колектив школи завжди намагається зробити все для того, щоби діти вірили в себе, у свою виняткову життєву місію – змінювати світ на краще.

«Свято Миколая – одне з найулюбленіших для дітей нашої школи, бо це захід, на якому мрії можна втілити в життя. Вже традиційно до цього дня ми щороку створюємо особливий сценарій, який був би актуальним та повчальним, таким, що дає можливість залучити до участі всіх дітей школи. Адже кожен має відчути свою винятковість і віру у свою важливу місію», – сказала вона.

Фото: Емірати Сьогодні, Carlos González Galán, Євген Нечепоренко, Українська школа в ОАЕ «Софія»