У школах Австрії навчається близько 13 тисяч дітей з України та працюють 218 українських вчителів

В австрійських школах наразі навчається 13 149 українських дітей та підлітків.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Austria Presse Agentur (APA).

"Через рік після початку нападу росії на Україну в австрійських школах навчається 13 149 українських дітей та підлітків", — йдеться у повідомленні.

За даними міністерства освіти Австрії, 5 682 прибулих з України дітей відвідують початкову школу, 5 416 – нижчий рівень загальноосвітньої вищої школи (AHS) або середню школу та 2 051 – виший ступінь середньої школи. 

Наразі у школах Австрії також працюють 218 українських вчителів. 

Подпишитесь на email рассылку!

Подписаться

"Інтеграція українських дітей та молоді працює. Це відгуки, які ми отримуємо від шкіл по всій країні", — заявив міністр освіти Мартін Полашек.

З метою кращої інтеграції для українських школярів створено перехідні курси для покращення знання німецької мови, а також збільшено кількість окремих класів німецької мови. Їх мають відвідувати ті діти, які недостатньо добре володіють мовою навчання і тому класифікуються як особливі учні. У цих класах діти вивчають німецьку мову до 20 годин на тиждень і відвідують разом зі своїм основним класом лише такі предмети як рукоділля, музика чи фізкультура. Наразі в Австрії налічується 1 415 класів з вивчення німецької мови, 580 з них — у Відні.